קצת על החברה ועיסוקיה

מקור החום בע"מ הינה החברה הגדולה והוותיקה בישראל שהחלה את פעילותיה בשנת 2008 בתחום בניית מטבחי החוץ והטאבונים למגזר הפרטי והמוסדי.

 עדי חזן המייסד והבעלים זיהה את הפוטנציאל המיוחד של אירוח בחצר הבית תחת כיפת השמיים ואפילו במרפסת הביתית על ידי שילוב ובניית אלמנטים עתיקים כמו הטאבון יחד עם מגוון רחב של מכשירים שמתפקדים כגוש אחד! ובהרמוניה אחת שמטרתה לאחד ולהפוך כל שימוש במטבח לאירוע משתה מיוחד ובלתי נשכח של בני הבית יחד עם החברים.

החברה מתמחה בבנייה של יצירות פאר בעבודת יד ובהתאמה אישית של: טאבונים עסקיים טאבונים ביתיים, מטבחי חוץ, גרילי ברזל ואבן, מעשנות חשמליות, מעשנות פחם וגז ביחד ולחוד, תנורי מצות לקהילה החרדית בארץ ובעולם, תנורי פיתה עיראקית לשיפודיות ומסעדת בשרים ועוד…

החברה פיתחה טכניקות ושיטות בנייה מהמתקדמות בעולם עם צוות גדול של אמנים שכל אחד מהם מתמחה בחלק שלו.

אנשי מקצוע אורגנים ומיומנים לתחום זה בפרט שמעסיקה החברה באופן ישיר.

החברה מייבאת מגוון גדול ורחב של חומרי גלם איכותיים ביותר בעולם החסין אש אשר משמשות אותה בעיקר לפרוייקטים המיוחדים שלה ובמכירה של חומרי גלם וציוד נלווה ללקוחות פרטיים.

עם השנים החברה צמחה והפכה להיות מוכרת ברחבי הארץ, החברה החלה לעבוד עם שפים ורשתות מהמובילות בתחום הקולינריה

רשת גרג, רשת גו'יה, האופה מבגדד, קפה גו', מפגש השייח, יינות ביתן מסעדות איטלקיות ופיצריות מהניחשבות ביותר כולל שפים מוכרים.

שף מושיק רוט, שף ניר צוק,

בין היתר חברתינו עוסקת  ביצוא של טאבונים לכל רחבי העולם, יחודה של החברה הוא בבנייה מקצועית ומדויקת של תנורים וגרילים באיכות מצטיינת על פי הזמנה. כל מוצר מתוכנן בשיתוף מלא עם הלקוח ובהתאמה מדויקת לצרכיו ולדרישותיו. כחלק מהליך התכנון מספקת החברה ללקוח תוכניות משורטטות והדמיות ממוחשבות של המוצר המוגמר לאישורו, באופן המאפשר לו להיות מעורב בעיצוב ובבנייה. הבנייה נעשית מחומרי גלם בעלי תווי תקן עולמיים להבטחת איכותו של המוצר המוגמר.

בתחום הגריל, מקור החום בונה גרילים מלבנים חסינות אש, גרילים דרום אמריקאים, גריל גז וגריל פחמים, כל סוגי המבערים לטאבונים, ווקים וכירות שדה במגוון רחב של דגמים.

החברה פועלת בכל אזורי הארץ, ומבצעת גם פרויקטים רחבי היקף. עם לקוחותיה נמנים מסעדות רבות, מאפיות 

לחברה מפעל ייצור גדול ומתקדם הממוקם בפארק אפק בראש העין ולחברה אולם תצוגה מפואר שגם הוא ממוקם ברחוב המלאכה 25 ראש העין.

נשמח לספק יעוץ טלפוני מקצועי וראשוני ולעמוד לשירותכם בשעות הפעילות של החברה על ידי אנשים מקצועים שאוהבים את עבודתם.

דילוג לתוכן